PAARDENKRACHT4KIDS

Het is niet omdat onze school dicht bij Den Halt ligt dat we niet eens kijken bij onze stalburen in Dendermonde!

We deden dan ook supergraag mee aan PaardenKracht4Kids!

Je hebt vast al de grote artistieke paardenhoofden gezien in het centrum van Dendermonde. Wel, de stad gaf de scholen op het grondgebied de kans om samen met de leerlingen een aantal kleinere versies aan te kleden. Je kan je wel voorstellen dat onze toppers in het zesdejaar daar hartelijk mee aan de slag gingen.

Er werd nagedacht, gepland en vervolgens met de grootste omzichtigheid uitgevoerd. Wat een juweeltjes werden het. Een streepje Kandinsky, een veegje Picasso en … een kleurpalletje Boël (of is het Van België) … we gingen ermee aan de slag en leverden echte kunstwerken af.

Een fiere juf Ilse ging op zoek naar de afgewerkte resultaten en stuurde ons deze leuke foto’s op. Wenst u zelf op zoek te gaan ? Loop eens langs bij de plaatselijke middenstand!